Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ersen, Murat ile tartıştı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın dün 13 futbolcuyla yaptığı idmanda Ersen, kendisine sert hareket yaptıkları gerekçesiyle önce Rahim, sonra da Murat'la tartıştı.

Çift idman Beşiktaş, Kocaelispor maçına iddialı hazırlanıyor. Dün sabah ve akşam yapılan idmanlarda oldukça hırslı gözüken siyah beyazlı oyuncularda çalışma temposu yükseldi. Genç futbolcu Ersen kendisine sert hareket yapan Rahim ve Murat ile tartıştı. Rahim'le atışan Ersen, daha sonra da kendisine sert giren Murat ile tartıştı.

10 eksik Antrenör Cezmi Turhan, araya girerek gerginliğin büyümesini önledi. 13 futbolcunun katıldığı antrenmanda bugün Norveç'le karşılaşacak A Milli Takım aday kadrosunda yer alan Ayhan, Ahmet, Fevzi ve Tayfur ile sakatlıkları süren Ertuğrul, Mehmet, Bayram, Sellami, Halilagiç ve Ali Eren yer alamadılar.

Bayram'ın MR'ı çekildi

BEŞİKTAŞ'ın dün sabah yaptığı idmanda sol ayak bileğinden sakatlanan Bayram'ın öğleden sonra MR'ı çekildi. Kulüp Doktoru Gökhan Metin, yaptığı açıklamada Bayram'ın ilk tedavisini uyguladıklarını, sakatlığının korkutucu olmadığını, ancak her olasılığa karşı MR çekilmesini uygun gördüklerini söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz