« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ersan ile ilgili planımız değişmedi

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, dün oynana Trabzonspor kupa maçında sakatlanan Ersan Gülüm'ün sezon sonunda bonservisini alma planlarında bir değişiklik olmadığını söyledi.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Sol diz ön çapraz bağında yırtık tespit edilen Ersan Gülüm'ün sezonu kapatması siyah beyazlı teknik heyetin yanı sıra, futbol komitesinin de büyük üzüntü yaşamasına neden oldu. Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Ersan'ın sakatlığının ciddiyetini ve sezonu kapattığını öğrenmesinin ardından Trabzonspor galibiyeti için yaşadığı sevinci unuttuğunu dile getirirken, "Bugün kendisini ziyaret ettim. Doğal olaral çok üzgündü. Kendisine moral vermeye çalıştık. Ersan takımımız için önemli ve genç bir futbolcumuz. Yaşadığı sakatlığa en az kendisi kadar ben de üzüldüm" dedi.

Adalı ayrıca, Adanaspor'dan sezon sonu bonservisini almayı planladıkları Ersan hakkında düşüncelerinin değişmediğini de dile getiriken, "Ersan'ın yaşadığı bu sakatlık bizim O'nunla ilgili düşüncelerimizi değiştirmez. Ersan'ın sezon sonunda bonservisini alma planımız değişmedi. Sezon sona erdiğinde Ersan'ın bonservisini alacağız" diye konuştu.

Adalı, Ersan'ın sakatlığının ardından teknik direktör Bernd Schuster'in futbol komitesinden yerli bir defans oyuncusu alınması yönünde bir isteği olmadığını da vurgulayarak, "Hocamız bizden yeni bir yerli defans oyuncusu alınması konusunda istekte bulunmadı. Kendisi ile bugün görüştük ama böyle bir isteği olmadı. Zaten bu dönemde alacağımız ve takımımıza katkı sağlayacak bir futbolcu bulmak çok zor" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz