UŞAK HABERLERİ

Erol Korkmaz: "Günü Birlik Hiçbir Çalışma Fayda Sağlamaz"

IHA
26.02.2015 - 12:49Son Güncelleme :

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI EROL KORKMAZ, KENTLE İLGİLİ ÖNEMLİ PROJELERİ YAKINDAN TAKİP ETTİĞİNİ VE GÖREVE GELMESİ DURUMUNDA ÇALIŞMALARIN HIZLANMASI NOKTASINDA YOĞUN MESAİ HARCAYACAĞINI SÖYLEDİ.

IHA

AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Erol Korkmaz, kentle ilgili önemli projeleri yakından takip ettiğini ve göreve gelmesi durumunda çalışmaların hızlanması noktasında yoğun mesai harcayacağını söyledi.
Yaklaşık 1 yıldır Uşak Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduğunu kaydeden Erol Korkmaz, yerel bazda uygulanması planlanan projelerin bir çoğunda yer aldığını dile getirdi. Kentin önemli ekonomik ve sosyal değerlere sahip olduğunu belirten Erol Korkmaz, “Uşak’ta 30 Mart 2014 yerel seçimleriyle AK Parti belediyesi göreve geldi ve seçim bittikten sonra kısa ve uzun vadedeki projelerin hayata geçmesi için gerekli altyapı çalışmalarına başlandı. Biz de bu sürecin hep içinde olduk. Kentin yerel bazdaki projelerinin ne durumda olduğunu ve nasıl ilerleyeceğini iyi biliyoruz. Kent park, kentsel dönüşüm çalışmaları, termal kaynakların değerlendirilmesi, kültürel ve sosyal değerlerin yaşatılması noktasında oluşturulan eylem planının neleri kapsadığı hakkında yeterli bilgiye sahibiz. Öncelikle Cenabı Allah’ın ve sonrasında da partimiz ve milletimizin takdiri ile göreve gelmemiz durumunda, yerel bazdaki çalışmaların daha hızlı hayata geçmesi için yoğun emek harcayacağız” dedi.
GÜNÜ BİRLİK HİÇBİR ÇALIŞMA FAYDA SAĞLAMAZ
Kentte şu anda uygulanan projelerin uzun vadede yarar sağlayacağına dikkat çeken Erol Korkmaz, günü birlik idarecilik ve siyaset anlayışıyla hareket etmediklerini söyledi. Milletvekillerinin yatırımların önünü açma noktasında önemli bir fonksiyonu bulunduğunu anlatan Erol Korkmaz, “Milletvekilleri, kentin büyümesi ve hizmetlerin eşit bir şekilde dağıtılması için önemli bir sorumluluk alıyor. Biz de sorumluluk bilinci ile hizmet yolunda bu göreve talip olduk. Aday olmam veya olmamam durumunda, göreve gelecek arkadaşlarıma her zaman katkı sağlayacağım. Biz makamlara değil, Uşak’ın yarınlarına önem veren bir siyasi anlayıştayız. AK Parti, son 13 yılda gerek ilimize ve gerekse ülkemize önemli yatırımlar yaptı. İnsana yapılan her yatırım, yeni ihtiyaçları doğurdu. Vatandaşımızın sıkıntılarına çözüm yolunda kararlı bir irade ortaya koyan hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz, kim göreve gelirse gelsin, ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ anlayışıyla çalışmayı sürdürecektir” diye konuştu. Öte yandan Erol Korkmaz, köy, mahalle, belde ve ilçe bazındaki ziyaretlerini sürdürdüğünü sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Erol Korkmaz: "Günü Birlik Hiçbir Çalışma Fayda Sağlamaz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 12 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erol Korkmaz: "Günü Birlik Hiçbir Çalışma Fayda Sağlamaz" haberi güncellenecektir.

UŞAK İLÇELERİ
UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:04
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  13:00
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:52
 • Yatsı
  19:23
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı