« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erol diye biri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ziya ŞENGÜL

F.Bahçe, ezeli rakibi G.Saray'ı sahasında misafir ederken seyircisinin de olağanüstü desteğiyle maça çok iyi başladı. İlk golde Baliç'in ortasını iyi takip eden Moldovan, Fener adına kafa golünün sahibi olurken, ikinci Fener golü de sanki ilk golün yapılışının fotokopi makinesinden çıkmışı gibiydi. Bu kez de Tayfun'un sağdan sert ortası, Moldovan'ın sert şutu Taffarel'den dönünce pozisyonu iyi takip eden Baliç F.Bahçe'nin ikinci golünü G.Saray ağlarına yollama becerisini gösterdi.

Bu arada Vedat'ın Baliç'i düşürüp kırmızı kart görerek oyun dışı kalması G.Saray'ı 10 kişi bırakırken F.Bahçe görüntü olarak tüm avantajları kendi üzerinde toplamıştı. Ne zaman ki Erol diye zekadan yoksun birisi herşeyi dört dörtlük gider gibi gözüken F.Bahçe'nin adeta ipini çekti... Bir savunma oyuncusu, rakip forvet oyuncusunun kaleye arkası dönük olduğu bir pozisyonda tehlikeli harekette bulunmaz. Eğer Erol denen adam bunu düşünemiyor ise bu F.Bahçe formasının içinde ne işi var. Tabii penaltıya sebebiyet veren bu adam Hagi'nin penaltı golüyle G.Saray'a ümit verdirdi ve de oyunun her türlü dengeleri altüst oldu. G.Saray sahaya bu dakikadan sonra iyi yayılan, orta sahanın tümünü elinde tutan, çok adamla Fener kalesine gelen taraftı. F.Bahçe ise oyunu kendi sahasında kabullenip kontrataklarla G.Saray kalesinde, daha doğrusu kale önünde misafircilik oynamaya başladı. Oyunun içinde bir Hagi'nin G.Saray adına, bir de Baliç'in F.Bahçe adına direklerden dönen toplarını izledik.

Maçın neticesine bakmaksızın Erol'u ne kadar yerden yere vuruyor isem, Rüştü'ye de alkışlarımı sunuyorum. İşte Rüştü şimdi takım kaptanı oldu. Önemli bir sakatlık sonrasında çıkması gerekirken öylesine büyük bir özveri gösterip takımını sahada yalnız bırakmadığı için Rüştü'ye, ‘‘Bravo Kaptan’’ diyorum. Hakan Şükür'ün atmış olduğu ikinci G.Saray golünden sonra oyun eşitlendi ve böyle bitti. Ama herşeye rağmen bu maçın F.Bahçe adına en büyük katili Erol'dur başka hiçkimseyi suçlayamayız.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler