« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ermin Zec kıymete bindi

Gençlerbirliği Teknik direktörü Thomas Doll'un, ısrarla istediği Boşnak golcüye talipler arttı. Hırvatistan'ın Sibenik takımında forma giyen Ermin Zec'i 6 kulüp daha istiyor.

DHA
SON GÜNCELLEME

Gençlerbirliği, Sibenik Kulübü ve futbolcunun Menajeri Zoran Yestiç ile her konuda anlaştığını açıklamasına rağmen Ermin Zec'e 6 kulüp daha talip oldu.

Sibenik Kulübü daha fazla para kazanmak için işi ağırdan alırken, Menajer Zoran Yetsiç ise "Biz Gençlerbirliği Kulübü ile her konuda anlaşmıştık. Fakat şu anda kulüpten futbolcuya Fransa'dan 2, Almanya'dan 3 ve Hırvatistan'dan 1 takımın daha talip olduğu bize söylendi. Ben böyle bir durumu daha önce yaşamadım. Kulüp sürekli bonservis bedelini yükseltiyor. Bizim sözleşmemiz Sibenik ile devam ediyor. Kulübe talip olan takımlar bonsevis sorununu çözdükleri takdirde biz de kulüpleri değerlendiririz. Fakat Ben Gençlerbirliği Kulübü ile 3 hafta önce anlaştım, şimdi Kulüp neden bu şekilde davranıyor anlamıyorum. Sanırım bu kadar teklif karşısında Bonservi bedelinden daha çok para kazanmak istiyorlar. Ama ben ve Futbolcum Ermin, Gençlerbirliği'ni istiyoruz" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz