« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erman Toroğlu'nu kovdurdu

Eskişehirsporlu Ümit Karan, Erman Toroğlu'ndan intikam aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Eskişehirspor'un golcü oyuncusu Ümit Karan, futbol yorumcusu Erman Toroğlu’dan intikamını acı aldı.

 

Vatan gazetesinin haberine göre; Maçka’da Frame adlı gece kulübünün de sahibi olan golcü oyuncu, buraya eğlenmeye gelen Erman hocayı, nazik bir şekilde kapı dışarı etti. 15 gün önce yaşanan olayda gece kulübünde eğlenmeye gelen Toroğlu, yanına gelen işletmeci tarafından mekanı terketmesi için uyarıldı. İşletmecinin, “Erman hocam. İyisiniz hoşsunuz ama Ümit Karan sizi burada istemiyor. Mümkünse burayı terkedin” şeklindeki uyarısıyla şok oldu ve hiç tartışmaya girmeden mekandan ayrıldı..

 

Hatırlanacağı gibi Karan, evlenmeden bir gün önce Galatasaray forması altında 3 gol birden atmış, bu maçın akşamında da Toroğlu, yorumculuk yaptığı programda, “Ümit bütün golleri bu gece attı. Yarına gol kalmadı” demişti. Toroğlu’nun bu sözleri Ümit Karan tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

 

ÖNDER DE BU MEKANDAYDI

 

Geçtiğimiz günlerde cam sehpaya yumruk atarak bileğini kesen Fenerbahçeli Önder Turacı da yaşadığı olay öncesinde gece saat 03.00’e kadar bu mekanda eğlenmişti. Daha sonra evine giderek olay çıkartan Turacı Fenerbahçe yönetimi tarafından cezalandırılmıştı.  


Bunları da Beğenebilirsiniz