« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erman Toroğlu: Hamit Altıntop'u Fatih Terim mi oynattı?

Yorumcu Erman Toroğlu, Gençlerbirliği-Galatasaray maçı ile ilgili Fotomaç'ta yayımlanan yazısında sarı kırmızılı takım hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. Hamza Hamzaoğlu'nun teknik direktörlüğe gelmesinde Fatih Terim'in büyük payı olduğunu öne süren Toroğlu, Galatasaray'ın dün akşamki takım kurgusunun da Terim tarafından oluşturulduğunu ima etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Erman Toroğlu'nun 'Hamit'i Terim mi oynattı?' başlıklı yazısının önemli bölümleri şöyle:

"Hamza, Prandelli'den sonra aldığı "gaz" ile birşeyler yaptı. Yalnız Hamza'nın önünde şöyle bir sıkıntı var; her ne kadar Hamza'yı oraya getiren Galatasaray yönetimi ise de perdenin arkasında ve kamuoyuna yansıyan Hamza'yı oraya getirenin Fatih Terim olduğu! Bu olabilir, anormal değil. Ama bundan sonrası Hamza için önemli! Eğer takım tertibi ve bazı telkinler altında kalır da, Hamza kendi ipini çekerse; önce kendi, sonra Galatasaray yanar! Bunu neden yazdım? Dün geceki maça gelelim; Hamit'in yürüyecek hali yok. Sağından soluna dönerken ilk bahardan son bahara geçiyor. Mevsimler değişiyor!

Erman Toroğlu: Hamit Altıntopu Fatih Terim mi oynattı

Hamit bundan 8-10 sene önce iyi bir oyuncuydu. Ama bu Hamit değil!

Acaba bu Hamit'e sen kendi görüşünle mi dünkü maçta bu kadar tahammül ettin? Yoksa Fatih hoca "Hamit'i kazanman lazım, eğer Hamit'i kazanırsan Sneijder'e mahkum olmazsın" mı dedi? Çünkü sen dün Hamit ile beraber G.Birliği karşısında 10 kişi mücadele ettin. Kaç dakika. 88. dakikaya kadar! Hamit'in yerine aldığın adam 2 dakikada neyi değiştirecekti? Veya sen kamuoyuna ya da birilerine "İşte Hamit bu!" mu demek istedin?


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler