« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erken form tutun

Denizli, takımını Şampiyonlar Ligi için farklı hazırlıyor.
Ligi şampiyon bitiren F.Bahçe'nin önümüzdeki sezon 3 değişik kulvarda mücadele vereceğine dikkat çeken tecrübeli çalıştırıcı, futbolcularıyla tek tek konuşarak, "Almanya kampından çok güçlü dönmeliyiz" komutunu verdi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
ÖNEMLİ VİRAJ

Gözünü Şampiyonlar Ligi'ne diken Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli işi sıkı tutuyor. Tecrübeli çalıştırıcı İstanbul'da hazırlıklarını sürdüren futbolcularıyla tek tek konuşarak, "Erken form tutmamız gerek. Bizim için en önemli viraj eleme maçımız olacak" dedi.

DEVLER LİGİ

Geçtiğimiz yıl Almanya kampında takımının ilk 5 haftadan sonra form tutacağını anlatan Denizli, bu kez 3 değişik kulvarda mücadele edeceklerini hatırlatarak, "Artık oturmuş bir takımız. Taraftarımız bizden çok şey bekliyor. Şampiyonlar Ligi'nde büyük iş yapmalıyız" diye konuştu.

DAHA YUKARI

Almanya kampında oynanacak hazırlık maçlarında herkese şans tanıyacağını dile getiren Denizli, kimsenin formasının garanti olmadığını hatırlatarak şöyle konuştu: Artık sırtımızda bir unvan var. Hem unvanı korumalıyız, hem de başarı çizgimizi daha yukarı taşımalıyız.

GÜÇLENDİLER

Rakiplerimiz değişim içinde. Hepsi daha güçlü olmak için transferler yaptılar. Ama biz hem kadromuzu koruduk, hem de yeni arkadaşlar kazandık. Bu sezon işimiz daha zor olacak. Çünkü karşımıza çıkacak her takım şampiyonu devirmek için mücadele verecektir.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler