« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erken bitti, tartışma bitmedi

Akhisar beraberliği sonrası Vitor Pereira’nın basın toplantısının, kulüp yetkililerinin mi, federasyon medya temsilcisinin mi müdahalesiyle erkenden kesildiği tam bir muamma oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE-Akhisar maçı sonrası Vitor Pereira’nın basın toplantısının öncekilere kıyasla erken bitmesi, bazı iddiaları da beraberinde getirdi.
Buna göre, sarı lacivertli kulüp yetkilileri, Portekizli teknik adamın fazla konuşmasını istemedikleri için müdahale edip basın toplantısına son verdirmişti. Pereira’nın o esnadaki şaşırmış yüz ifadesi de bu iddiaya kanıt olarak gösteriliyordu.

MÜDAHALE VAR MI?

Fenerbahçe Kulübü yetkilileri bu iddiayı yalanlarken, federasyonun basın toplantılarını 20 dakika ile sınırlama kararı bulunduğunu, toplantı sırasında salonda bulunan TFF Medya Temsilcisi’nin isteğiyle toplantının kesildiğini dile getirdi.
Türkiye Futbol Federasyonu ilgilileri ise, toplantılar için 20 dakika sınırlamasının bulunduğunu ancak kesin bir kural olarak uygulanmadığını belirtti.
Aynı ilgililer, Vitor Pereira’nın toplantısı sırasında salonda bulunan TFF Medya Temsilcisi’nin herhangi bir müdahalede bulunmadığını da vurguladılar.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler