Erkeklerin başını döndürmenin 5 yolu

14.09.2017 - 15:43 | Son Güncelleme:

Erkekleri etkilemenin ve baştan çıkarmanın birçok yolu var. Özellikle bazıları hedefe kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacak türden! İşte ilgi duyduğunuz erkek üzerinde etkili olacak ve erkeğinizi avuçlarınızın içine alacak 5 tüyo…

1-BAKIMLI SAÇLAR
İyi görünen saçlar bir erkeğin kadında aradığı özelliklerin başında gelir. Uzun ve teninizde dalgalanan saçlarınız her erkek tarafından oldukça seksi bulunsa da kısa saçların da hakkını yememek lazım. Burada önemli olan hangi saç modelini tercih ediyorsanız edin bakımı hiçbir zaman elden bırakmamakta!

2-BAŞ DÖNDÜRÜCÜ KOKUKokular bir ortamda fark edilmenin en önemli yolu olduğu gibi erkekler üzerinde de baş döndürücü etkiye sahiptir. Doğru kokuyu tercih ederek bir erkeği baştan çıkarmanız çok daha kolay olacaktır.

Siz de doğanın en güzel çiçeklerini bir araya getiren çiçeksi ve ferah kokulu Emotion’la erkeğinizin başını döndürebilirsiniz!

3-DOĞAL MAKYAJ


Yoğun makyaj yaparak doğallıktan uzaklaşmanız zannedildiği gibi size beğeni kazandırmanın aksine natürel görünmediği için çoğu erkek tarafından beğenilmiyor.

Cildinize hiçbir şey uygulamadan çıkmanızı önermiyoruz ancak doğal bir görünüm yaratmak adına natürel bir makyaj yapmalısınız. Işıltılı bir fondöten, kirpiklerinizi vurgulayan bir rimel, hafif allık ve doğal renklerde bir dudak parlatıcısı yeterli olacaktır.

4-GÜLDÜREBİLEN KADIN


Hiçbir erkek yanında enerjisini düşüren negatif bir kadın olmasını istemez! Erkekler kadınlarda seksepaliteye önem verdikleri gibi karşılarındaki kadının her şeyi konuşabilecekleri, espri yeteneğine sahip ve neşeli olmasını da isterler.

5-ÖZ GÜVENİN ÇEKİCİLİĞİErkeklerin zeki kadınlardan hoşlanmadığı düşünülse de bir erkeğin kadınında aradığı ilk şey kendine güvenen, zeki, ayaklarının üzerinde duran bir kadın olmasıdır.

 

<div class="hr-video-seperator-line" style="height:10px; background: #ff017e;"></div>

 

İçinizde kalan en büyük şey nedir ? - Sarı Mikrofon

 

 <iframe src="http://www.hurriyet.com.tr/video/embed/?vid=40600530&resizable=1&autostart=true" width="620px" height="348px" frameborder="0" scrolling="0" allowfullscreen></iframe>
Sponsorlu İçerik

Etiketler:
Sayfa Başı