"Güzin Abla" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Güzin Abla" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Güzin Abla

Erkekler nasıl kızlardan hoşlanır

Erkekler nasıl kızları sever ve saf kızlar onlar için ne ifade eder? Ben saf ve acemi olduğumu karşımdakine biraz fazla belli ediyorum.

Merhaba abla, içinden çıkamadığım bir sorum var. Erkekler nasıl kızları sever ve saf kızlar onlar için ne ifade eder? Ben saf ve acemi olduğumu karşımdakine biraz fazla belli ediyorum...
Çalıştığım işyerindeki bir gençten hoşlanıyorum.
Bir hafta önce işten ayrıldım ve bir daha görüşemedik.
Şimdi ben onu aramak istemiyorum, onun arayıp aramayacağını da bilmiyorum. Aramızda hiçbir şey geçmedi ama ikimiz de birbirimizden hoşlandığımızı belli ediyorduk.
Sizce saf da olsa erkekler böyle bir ilişki yaşamak için geri dönerler mi? Benim aramam yanlış olur mu?
Ağır durmak istiyorum, bir yandan da merak ediyorum; erkekler için en kıymetli kadın ciddi davranan mıdır, yoksa biraz rahat olan mı?
Rumuz: Adsız

Sevgili kızım, “Ağır olmak istiyorum, ben aramak istemiyorum” diyerek belki de hayatınızın erkeğini kaybedebileceğinizi ne yazık ki göremiyorsunuz.Senin gibi pek çok genç kız bana aynı şeyi yazıyor. “Onu kaybetmek istemem ama aramaktan çekiniyorum” diyorlar.
Peki o da senin gibi biraz saf, biraz çekingen olamaz mı?
Çok aceleci olmadan, çok fazla üzerine düşmeden, çok basit hareketlerle itici görünmeden, kızlar da erkeklere karşı duygularını anlatmaya çalışabilirler.
Ne çok ağır, kasıntı bir kız izlenimi vermeli ne de çok rahat, her şeye hazır, fazla bağımsız biri gibi davranmalı. Ortasını sen pekala bulabilirsin...

X