Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Erkek torun geliyor

Roula-Mehmet Habbap çiftinin kızı Selin, geçtiğimiz yıl Mercedes Benz’de birlikte çalıştığı Okan Özkaynak ile evlenmişti.

Çift, bebek sahibi olmak için fazla beklemek istemedi. Selin Hanım, şimdi 5 aylık hamile... Önceki gün rutin kontrolleri için doktoruna giden Selin Habbap Özkaynak, bebeğin erkek olacağı haberini de almış. Ve bu haberi eşinden hemen sonra anne-babasıyla paylaşmış. Anlayacağınız, Habbap ailesinde şu sıralar erkek torun mutluluğu ve heyecanı yaşanıyor.

Leea’da salı geceleri eskisi gibi

Nişantaşı Leea Bar’da düzenlenen "Salı Partileri" ünlülerin akınına uğruyor. Sanat ve sosyete dünyasından birçok ünlü ismin müdavimleri arasında olduğu bu partilerin sonuncusu önceki akşam yapıldı. Ve kural yine bozulmadı, mekanın her köşesinde göze ünlü bir sima çarptı. Burcu Güneş, Emre Altuğ-Çağla Şıkel, Bengü, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, İpek Tanrıyar, Mehmet Aslan, İlker İnanoğlu-Özge Ulusoy, Rita Fink ve Pınar Aylin, Leea’da coşan ünlülerden sadece birkaçıydı...

Sabancı’dan Nişantaşı’na İtalyan imzası

İtalyan modasının önde gelen isimlerinden Pinko, Arzu Sabancı’nın temsilciliğinde geçtiğimiz gün Nişantaşı-Abdi İpekçi Caddesi’nde açıldı. Davetliler arasında bulunan Revna Demirören ve Şirin Yalçın, sohbet arasında bir fırsatını bulup beğendikleri birkaç elbiseyi de satın aldı. Arzu Hanım, açılış günü satışlardan elde edilecek gelirin bir kısmının, kurucu üyesi olduğu, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı çocuk yuvaları ve yetiştirme yurtlarında yaşayan çocukların yaşam koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan Minik Kalplerle Elele Derneği’ne (MİKA-DER) bağışlanacağını da sözlerine ekledi.

Süzer Plaza’da üç sergi birden

Süzer Plaza’nın giriş katında yer alan Süzer Sanat Merkezi, salı akşamı gerçekleştirilen etkinlikle, üç farklı açılışa birden sahne oldu. EKAVArt Gallery, SUAV Designer’s Platform&Replicart ve Evren Kayar Jewellery Design Studio, sanatseverlere düzenlenen kokteylle kapılarını açtı.

Süzer Sanat Merkezi’nin açılışına Caroline Koç, Feryal Gülman, Berna ve Serra Tokar, Osman Çarmıklı, Afet Karacan, Ayşegül Dinçkök, Bilgün Dereli ve Selma Türkeş’in de arasında bulunduğu cemiyet hayatından birçok ünlü sima katıldı. Geçtiğimiz yıl eşi Serra Tokar’dan boşanan Osman Merzeci de organizasyona 5 aydır gözlerden uzak bir aşk yaşadığı Melis Murathanoğlu ile katıldı. Eşi Ali Ersoy’dan iki yıl önce boşanan Melis Hanım ile Osman Bey, bu açılış sayesinde birlikte ilk fotoğraflarını vermiş oldu.

Uyguladığı sıkı rejim sayesinde fazla kilolarından kurtulan Yasemin Kamhi ile arkadaşı Şebnem Çapa da açılışa katılan isimler arasındaydı... Çapa’nın Çukurcuma’daki Chez-Bo adlı mağzasının açılışı bugün yapacağını da ekleyeyim...

Chalga Band Meydan’da çaldı

Ümraniye’deki Meydan Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü müzik grubu Chalga Band’i ağırladı. Bulgaristan’ın etnik ve folk müzik yapan grubu "Chalga Band", Contemporary Istanbul etkinlikleri çerçevesinde, Meydan Alışveriş Merkezi’nde konser verdi.

Mağazaya git ve istediğini seç

Bugün İstinye Park’ta açılacak olan Ralph Lauren mağazasının gala yemeğine, markanın bir süredir beraber çalıştığı Tülin Şahin ile eşi Mehmet Özer de davetli... Öğrendiğime göre Ralph Lauren, ünlü mankenden kendi ipek abiyelerinden birini giymesini rica etmiş ve İstinye Park mağazasına giderek istediği elbiseyi seçebileceğini söylemiş.
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI