"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Erkek arkadaşım ve sıcak su

Bu rüyayı aslında ben değil Amerika’daki erkek arkadaşım gördü.

Biz 4 senedir beraberiz ve o 4 Nisan’dan beri Amerika’da. Rüyasında beni ve bir arkadaşını, hiç bilmediği bir yerde görmüş. Benim elimde çaydanlık ve içinde sıcak su varmış. Arkadaşı beni, elimdeki sıcak suyu sevgilimin üstüne dökmem için kandırmış. Ben de kanmışım. Sonra ben tam suyu dökecekken, sevgilim anlamış ve elimdeki çaydanlığı alıp benim karnımın üstüne dökmüş. Sonra beni alıp yakındaki bir çeşmeye gitmiş ve üstüme soğuk su dökmeye başlamış. Ardından “Artık bu adamı öldürme vakti geldi” demiş ve o sırada kendini babasının görev yaptığı hastanenin önündeki meydanda bulmuş.
RUMUZ: AMERİKA

YORUM: Erkek arkadaşınız, rüyasında gördüğü arkadaşının sizi kendisine karşı kötü etkilediğini düşünüyor olmalı. Rüyasının ikinci bölümü, kolayca etkilenmenize kızan erkek arkadaşınızda sizi sinirlendirme arzusu oluştuğunu gösteriyor. Ama sonra size soğuk su dökmesi ve kendi arkadaşı ile uğraşması, gerçeği görmeye başladığının, öfkesini buna neden olan kişiye yönlendirmek istediğinin göstergesi. Üçünüz arasındaki ilişki, erkek arkadaşınızın kafasını biraz karıştırmış gibi duruyor. Nelere sıkıldığını öğrenmeniz hem onu hem de ilişkinizi rahatlatacaktır.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI