« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erkan Zengin'e büyük şok: Trabzon'a hiç hoş gelmedin!

Erkan Zengin transferi Trabzonspor camiasını ikiye böldü.

Ömür AVCI / DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe ile Trabzonspor’u karşı karşıya getiren Erkan Zengin’in bordo mavili renklere bağlanmasına Trabzon gazeteleri farklı tepki gösterdi. Erkan’ın özellikle, "Türkiye’de Fenerbahçe’den başka takımda oynamam" sözlerini hatırlatan bazı gazeteler, ayrıca Sivasspor maçına 2 gün kala teknik direktör Ersun Yanal’ın da takımını bırakarak transfer için İsveç’e gitmesini eleştirdiler.

Erkan Zengine büyük şok: Trabzona hiç hoş gelmedin 'O ADAMIN AYAĞINA NASIL GİDERSİN!'

Erkan Zengin transferine en sert tepkiyi gösteren Karadeniz Gazetesi, "Trabzon’a hiç hoş gelmedin” manşetinin altında, "Erkan Zengin’e taraftar diyor ki; yönetim seni istemiş olabilir ama bil ki Trabzonspor’a gönül verenler seni istemiyor” ifadelerini kullandı.

Erkan Zengine büyük şok: Trabzona hiç hoş gelmedin

Kuzey Ekspres Gazetesi ise, "Hacıosmanoglu ve Yanal İsveç’e gidip, ’Fenerbahçe’de oynamak istiyorum’ diyen Erkan’ı ikna etti. İkna zaferi! Zengin olduk!” sözlerine yer verdi. Taka Gazetesi ise Erkan Zengin’e 2 milyon euro verileceğini iddia ederken, "’Servet döktüler. Erkan Zengin’i hocası Yanal İsveç’e giderek ikna edebildi” ifadesini kullandı.

Erkan Zengine büyük şok: Trabzona hiç hoş gelmedin

”FENER’E YILIN GOLÜ”

Erkan Zengin transferini film gibi bir operasyona benzeten Son Nokta Gazetesi, ”Fırtına’dan Fener’e yılın golü", Günebakış Gazetesi, ”Erkan Trabzon’a hayırlı olsun", Karadeniz’in Sesi Gazetesi de ”Yaşasın Zengin olduk” manşetleriyle çıktı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.