« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erkan Zengin'den Es Es'e şok

Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da şok gelişme. İsmi Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi kulüplerle anılan Erkan Zengin, alacakları karşılığında sözleşmesini feshetmek ve bonservisini almak için kulübe başvurdu. Siyah kırmızılı kulüp ise Erkan'a, alacakları artı yeni anlaşacağı kulüpten getireceği bir miktar para karşılığında bonservisini teklif etti.

hurriyet.com.tr / AA
SON GÜNCELLEME

Siyah kırmızılı kulüpten 700 bin Euro alacağı bulunan yıldız oyuncu yönetimle bir toplantı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde alacakları için avukatı aracılığı ile kulübe bir de ihtirname çeken Zengin bu kez yönetimle anlaşma zemini aradı. Ancak toplantıdan kesin bir anlaşma çıkmazken nihai kararın Pazartesi günü alınacağı öğrenildi.

Yıldız oyuncu ile eski hocası Ersun Yanal'ın çalıştırdığı Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe ilgileniyor.


ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİ: BİR MİKTAR PARA...
Öte yandan Eskişehirspor yönetimine yakın kaynaklar, Erkan Zengin'le olan pazarlıkta kritik günün pazartesi olduğuna dikkat çektiler.

Buna göre Eskişehirspor'dan yıllık 1 milyon 400 bin Euro alan Erkan Zengin'in alacakları için son gün pazartesi. Kulüp pazartesi günü gereken ödemeyi yaparsa halen 1,5 yıllık anlaşması bulunan Erkan, Es Es forması giymeye devam edecek. Ayrıca yine Hürriyet'in aldığı bilgilere göre, Erkan kulüpten alacağı olan 700 bin Euro'dan vazgeçmesi yanında anlaşacağı kulüpten bir miktar para daha getirirse siyah kırmızılı yönetim sorun çıkartmadan Erkan'ın bonservisini verecek.HOŞCAN: KARAR YARIN YAPILACAK TOPLANTIDA
Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ise Erkan Zengin ile ilgili kararı yarın yapacakları toplantıyla vereceklerini söyledi.

Hoşcan yaptığı açıklamada, Erkan Zengin'in kulüpten alacağının bulunduğunu ifade etti ve sözlerine şöyle devam etti; "Kendisi, alacaklarına karşılık serbest kalmak isteğini bize iletti. Böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değil. Biz de kendisine bizim taleplerimizi söyledik. Erkan Zengin ile ilgili kararımızı yarın yapacağımız toplantıyla vereceğiz."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler