« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erkan Koyuncu unutulmadı

Geçtiğimiz hafta başında Galatasaray antrenmanını takip ederken hayatını kaybeden gazeteci Erkan Koyuncu, bugün oynanan hem Galatasaray-Atletico Madrid ve Beşiktaş-Feyenoord maçlarında unutulmadı.

İsmail ER - Ali NACİ KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü geçen hafta Galatasaray antrenman tesislerinde talihsiz bir kaza sonucu hayata veda etmesi üzerine karşılaşma öncesi saygı duruşu yaptırdı. Beşiktaş futbol takımını takip eden medya mensupları saha kenarında toplanarak tribünlerle birlikte saygı duruşunda bulundular. Galatasaray antrenmanında rahmetli olan Erkan Koyuncu'nun Beşiktaş taraftarı olanbabası Selahattin Koyuncu da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda maçı takip etti.

İZMİR'DE 37. DAKİKADA PANKART AÇILDI

Atletico Madrid ile oynanan hazırlık maçının 37.dakikasında Galatasaray taraftar grubu Ultraslan hayatını kaybeden gazeteci Erkan Koyuncu'yu anmak adına özel olarak yaptırdığı pankartı açtı.

Sarı kırmızılı tribünler, 37 yaşında talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden meslektaşımız için " Seni unutmayacağız Erkan Koyuncu. Mekanın cennet olsun" yazılı dev bir pankart açtı.Bunları da Beğenebilirsiniz