SAMSUN HABERLERİ

Erim: "Terörün Çözümüne Destek Vermeyen Siyasileri Kınıyoruz"

IHA
29.08.2015 - 15:07Son Güncelleme :

EMNİYET TEŞKİLATI VAZİFE MALULÜ VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI(EMŞAV) KARADENİZ TEMSİLCİSİ BAŞKANI BİLAL ERİM, ŞEHİTLERİN SİYASETE MALZEME YAPILMAMASI GEREKTİĞİNİ VE TERÖRE OLAYLARINA ÇÖZÜM ÜRETMEYEN SİYASİLERİ KINADIKLARINI SÖYLEDİ.

IHA

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı(EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Başkanı Bilal Erim, şehitlerin siyasete malzeme yapılmaması gerektiğini ve teröre olaylarına çözüm üretmeyen siyasileri kınadıklarını söyledi.
EMŞAV Karadeniz Temsilciliği’nde her ay okutulan, bu ay da 140.’sı yapılan mevlit Ağustos ayı şehitleri olan; İsmail Şen, Kemal Kefeli, Yılmaz Gürsoy, Secil Gökdemir, Gökhan Çavuşoğlu, Can Şencan, Recep Tokur, Asım Kıran ve diğer şehitler için okutuldu. Ayrıca şehit polis memuru Zafer Demircan’ın torunu Ayşegül Bilgin, dedesi için bir dua okudu. Şehit torunu Ayşegül Bilgin’in dua okuması salondaki şehit yakınlarını ve gazileri duygulandırdı.
“HİÇBİR ŞEHİDİMİZ SİYASETE MALZEME YAPILMAMALIDIR”
Son zamanlarda terör olaylarının iyice arttığını söyleyen EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Başkanı Bilal Erim, "Bu topraklarda olduğumuz müddetçe terör olaylarının biteceği yok. Ama inşallah devlet hep birlikte bu işi çözer diye düşünüyoruz. Biz de bu noktada terör olaylarının çözümüne katkı sağlamayan siyasilerimizi nefretle kınıyoruz. Siyasilerimizin birtakım yanlışlıkları olduğunu hep birlikte görüyoruz. Şehitlerimiz, vatan ve millet bütünlüğü için şehit olmuşlardır. Hiçbir şehidimiz siyasete malzeme yapılmamalıdır. Bu vesileyle bütün şehitlerimizi minnetle, şükranla tekrar tekrar anıyoruz" dedi.
EMŞAV Karadeniz Temsilciliği’nde okutulan mevlide ayrıca, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, şehit yakınları ve vazife malulleri katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Erim: "Terörün Çözümüne Destek Vermeyen Siyasileri Kınıyoruz" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erim: "Terörün Çözümüne Destek Vermeyen Siyasileri Kınıyoruz" haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:55
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  12:40
 • İkindi
  14:59
 • Akşam
  17:14
 • Yatsı
  18:51
Sayfa Başı