« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eriksson: İyi futbol oynadık

İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Sven Goran Eriksson, sonuçtan çok mutlu olduğunu ve bugün iyi bir takım olduklarını gösterip iyi futbol oynadıklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Böylesine bir atmosferde oynamanın kolay olmadığını ifade eden İsveçli teknik adam, ''Çok iyi savunma yaptık. Savunmanın yanı sıra gol de aradık. Şanslar bulduk, ama değerlendiremedik. Sonuçtan memnunum'' dedi.

Hakem Collina'nın maçı çok iyi yönettiğini belirten Eriksson, Beckham'ın kaçırdığı penaltı içinse ''Bunlar normal. Sol ayağı kaydı ve topa bir rugby oyuncusu gibi vurdu'' yorumunu yaptı.
   
''COLLİNA, ALPAY VE BECKHAM'I ODASINA ÇAĞIRDI''
   
Eriksson, ilk yarının bitiminin ardından Alpay ve Beckham'ın koridorda tartışmasını Collina'nın gördüğünü ve İtalyan hakemin, bu iki oyuncuyu odasına çağırdığını anlatarak, ''Odasında Alpay ve Beckham'a, olayları gördüğünü, ancak ikisini de sahada tutmak istediğini söylemiş. İkinci yarıda dikkatli olmaları konusunda uyarmış. Olay bundan ibaret'' dedi.

Eriksson, İngiltere Milli Takımı'ndan ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili bir soruya da ''Ben görevimin başındayım. Bunlar sadece yaratılan spekülasyonlardır'' yanıtını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz