« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erhan Altın'dan iddialı açıklama

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, “Samsunspor büyük bir kulüp, ilerleyen yıllardaki hedefimiz Süper Lig olacak” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kartepe'de yeni sezon hazırlıklarını Erhan Altın gözetiminde sürdüren Samsunspor, düz koşunun ardından gruplar halinde pas çalışması yaptı.

Altın, 2. etap çalışmalarının güzel geçtiğini belirterek, yeni transferlerle mevcut kadrodaki futbolcuların birbirlerini tanımaya başladığını kaydetti. Takım olarak yeni bir yapılanma sürecine girdiklerini ifade eden Altın, “Samsunspor büyük bir kulüp, ilerleyen yıllardaki hedefimiz Süper Lig olacak” dedi.

Altın, Süper Lig'de planlı ve programlı şekilde mücadele etmek istediklerini dile getirerek, şampiyon olunması sonucu mücadele edilen üst ligde kalıcı olmanın çok önemli olduğuna dikkati çekti.

Takımın altyapısında oynayan futbolcuların kamp sezonu içinde değerlendireceklerini ve yetenekli olanları takımda tutacaklarını belirten Altın, “Yapılan transferlerle iyi bir kaynaşma ortamı sağlayıp yolumuza devam edeceğiz. Biz ligde kalacağız. Bizim bütün çalışmalarımız Samsunspor'u hedefli bir takım haline getirmektir. Bu kulübün hiç futbolcusu olmasa bile hedefleri vardır” dedi.

Takıma yeni katılan futbolcuları hazırlamanın kendilerinin biraz zamanını alacağını ifade eden Altın, yeni gelenleri istenilen performansa ulaşıncaya kadar mevcut kadroya şans tanıyacaklarını anlattı.

Altın, takıma katılan futbolcuların karakterli ve değerli olduklarını dile getirerek, takımda aile ortamı oluşturarak dayanışmayı üst düzeye çıkarmak istediklerini kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz