Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ergun Gürsoy: Melo'da doğru olan yapıldı

Galatasaray’ın eski 2. Başkanı Ergun Gürsoy, “Galatasaray’a taraftarı sahip çıkıyor. Bu sezonun iyi geçeceğine inanıyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Gürsoy, “Felipe Melo’yu kiralık olarak almakla en iyi olan yapıldı. 5 yıl mukavele istiyordu. Ben daha önce yaşadım. Problemli oyuncular uzun mukavalelerle kulüplerinin başına sorun olurlar. Melo’nun kiralık olarak gelmesi en iyi yoldu. Geçen sezon kiralık olarak oynadı. Başarılı oldu, bu sezon da kiralık olarak alındı. Bana göre Galatasaray yönetimi en iyisin yaptı” şeklinde konuştu.

HAMİT’İN MAYASI ÇOK İYİ

Gürsoy, “Benim de yönetim de olduğumuz dönemde, o zaman Hamit’in formasını almıştık. Şimdi kendisini aldık.  Hamit’in mayası kuvvetli, çok iyi oyuncu Galatasaray’a çok faydası olacak” şeklinde konuştu.

SÜPER KUPA’DA ŞANSLAR EŞİT

Eski 2. Başkan Gürsoy, “Süper Kupa maçında şanslar eşittir. Galatasaray –Fenerbahçe maçında şanslar her zaman eşittir. UEFA Kupası’nı aldığımız zamanda biz Fenerbahçe’ye yenilmişizdir, kötü dönemlerimizde de onları yenmişizdir. Şanslar eşit; ama Galatasaray iyi bir takım oldu. Süper Kupa’da bunu gösterecek” dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE BAŞARI BU SEZON İÇİN ÇEYREK FİNALDİR

Ergun Gürsoy, “Şampiyonlar Ligi’nde bu sezon çeyrek final en önemli başarı olur. Şampiyonlar Ligi’nde ilk 10 takım arasına girmek şu an için zor gözüküyor. Çeyrek Final’e kalabileceğine inanıyorum; ama oradan öteye gitmesi bir şans gerektir. Gerçekçi olmak gerekiyor” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler