Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ergin Ataman'dan uyarı

Beşiktaş Milangaz Anternörü Ergin Ataman, İstanbul'da ağırlayacakları Çek Cumhuriyeti temsilcisi JIP Pardubice takımının dikkat edilmesi gereken bir takım olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ergin Ataman, Beşiktaş'ın internet sitesine yaptığı açıklamada, 2. tur grubundaki yapacakları ilk karşılaşmayı mutlaka kazanmak istediklerini belirtti.

İkinci turda kendilerini daha zorlu maçların beklediğini ifade eden Ataman, “Bu turdan itibaren her maçı tek tek düşünerek sahaya çıkmamız lazım. Kupadaki hedefimizin final olduğunu daha önce de söylemiştik. Bu doğrultuda yolumuza devam ediyoruz. Yarınki rakibimiz biraz kapalı kutu. İlk turda grubunu 2. sırada bitiren ve 4 galibiyet alan bir takım. Dikkat etmemiz gereken bir ekip olduklarını söyleyebilirim ama tek hedefimiz galibiyet ve gruba iyi başlamak” diye konuştu.

Taraftarın takıma desteğinden memnun olduğunu söyleyen Ataman, “Taraftarımız bize bu sene diğer sezonlara oranla daha çok destek veriyor. Anadolu Efes karşılaşmasında yılbaşı olmasına rağmen salonu doldurdular, onlara çok teşekkür ederim. EuroChallenge Kupası'nı küçümsemememiz gerekiyor. Benim en çok üzerinde durduğum konu bu. Bu kupada bir hedefimiz var ve taraftarlarımızla birlikte o hedefe ulaşmalıyız. Onların desteğini her zaman görmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Takımın yıldız oyuncularından Carlos Arroyo ise “Evimizde yapacağımız ilk maçı mutlaka kazanmalıyız. Agresif oynar ve istediğimiz oyun sistemini sahaya yansıtırsak kazanacağımızı düşünüyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz