Erenler'e üst geçit yapılıyor - Sakarya Haberleri
Sakarya Haberleri

SAKARYA HABERLERİ

  Erenler'e üst geçit yapılıyor

  DHA
  17 Nisan 2017 - 14:05Son Güncelleme : 17 Nisan 2017 - 14:05

  Erenler'e üst geçit yapılıyor

  Azim ÇELİK/ADAPAZARI (Sakarya), (DHA) - SAKARYA Büyükşehir Belediyesi, alışveriş merkezinin bulunduğu bölgeye üst geçit yapmak için çalışmalara başladı. Engelli asansörlerinin de bulunacağı üst geçitle yaya geçişleri daha güvenli hale gelecek.
  Sakarya Büyüşehir Belediyesi Erenler İlçesi'nde Sakarya Caddesi'nde alışveriş merkezinin önünde inşa edeceği üst geçit için çalışmalara başladı. Üst geçitte 2 engelli asansörü de bulunacak. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Fatih Pistil üst geçitle yaya geçişlerinin daha güvenli olacağını belirterek, "Erenler'de alışveriş merkezi önüne kazandıracağımız üst geçit için çalışmalarımız başladı. Üst geçit ile bölgedeki yaya geçişleri daha güvenli hale gelecek. Bölgede okul ve resmi kurumlar yoğunlukta. İnşa edeceğimiz yaya üst geçidi bölgedeki geçişleri güvenli hale getirecek. Çalışmalarımızı başlattık. Kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Sakarya Caddesi'ndeki bu mevkide hayata geçireceğimiz bu proje yaya geçişlerini kolaylaştıracak. İnşa edilecek asansörler de engelli vatandaşlarımızın kullanımı açısından büyük kolaylık getirecek" dedi.

  FOTOĞRAFLI

  Etiketler:
  YASAL BİLGİLENDİRMEHurriyet.com.tr’nin Yerel Haberler bölümünde, DHA ve İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu bölüme editoryal müdahalede bulunmamaktadır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.
  SakaryaBugün23 ºCAçık
  • Çarş23 ºC
  • Perş24 ºC
  • Cuma27 ºC
  • Cmts21 ºC
  • Pazr20 ºC
  • Pzts19 ºC

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı