SAKARYA HABERLERİ

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk GİAD’ı Ağırladı

IHA
28.10.2015 - 13:14Son Güncelleme :

GENÇ VE GİRİŞİMCİLER İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI GÖKHAN KORKMAZ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ERENLER BELEDİYE BAŞKANI CAVİT ÖZTÜRK'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

IHA

Genç ve Girişimci İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Sakarya GİAD (Genç ve Girişimci İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Korkmaz ve üyelerden Ercan Angın, İnan Uyanıker, Cem Gün, Evren Çakırsoy, Nihatcan Oba ve Basın Danışmanı Cengiz Olgaç Başkan Öztürk’ü ziyaret etti.
Dernek Başkanı Gökhan Korkmaz Sakarya GİAD hakkında Başkan Öztürk’e bilgi verirken Mayıs ayında kurulan derneğin tanışma ziyaretlerine devam ettiğini belirterek Sakarya ile ilgili projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise ziyaret ve hediyeden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk GİAD’ı Ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk GİAD’ı Ağırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı