Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eren hakkına ilginç iddialar

Bursaspor'da sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle kadro dışı kalan genç yetenek Eren Albayrak ile ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Taraftarların oluşturduğu Bursasporum.com isimli internet sitesinden yapılan habere göre genç oyuncu sözleşme uzatmadığı için değil, yeşil beyazlı kulübün bir yöneticisinin Eskişehirspor karşılaşmasında genç oyuncuya "Tanımıyorum seni" deyip, yaka kartını boynundan çıkartması ve ardından Eren'in bu yöneticiye; "Ben bir daha bu stada girmiyorum" demesi üzerine takımdan ayrılmak istedi.

Bursaspor'da sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle altyapıdan yetişen genç futbolcular Eren ve Muhammet kadro dışı kalmış, Muhammet devre arası transfer döneminde Gaziantepspor'a transfer olmuştu. Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği Eren Albayrak ile ilgili ise ilginç iddialar ortaya atıldı. Taraftarların oluşturduğu bursasporum.com isimli internet sitesinde yapılan habere göre, yetenekli futbolcunun sözleşme uzatmadığı için değil, yeşil beyazlı kulübün bir yöneticisinin ligin ilk yarısında oynanan Eskişehirspor karşılaşmasında genç oyuncuya "Tanımıyorum seni" deyip, yaka kartını boynundan çıkartması ve ardından Eren'in bu yöneticiye; "Ben bir daha bu stada girmiyorum" demesi üzerine takımdan ayrılmak istemesi yüzünden kadro dışı kaldığı iddia edildi. Yapılan haberde Eren Albayrak'ın kadro dışı kalmasının ardından Karabükspor maçına ailesiyle geldiği ve kombinelerinin iptal edildiği nedeniyle dışarıya çıkarıldığı da iddia edildi.

"EREN'İN SÖZLEŞMESİ UZATILMALI"

Taraftarların internet sitesinde yaptığı haberde şu ifadelere yer verildi: "Bu haberi yaparken amacımızın yönetimi yıpratmak olmadığının özellikle altını çizmek istiyoruz. Taraftarlarımızın bu genç futbolcumuza karşı gösterdiği tepkileri üzelerek takip etmekteyiz. Dün transfer dönemi kapandı. Amacımız ve isteğimiz Mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Eren Albayrak'ın sözleşmesi uzatılarak bu kulübe yeniden hizmet etmesi sağlanmalı. Genç futbolcular sabırsızdır. Hataları da olmuş olabilir. Eğer Bursaspor camiası büyük bir camia ise genç futbolcumuz Eren Albayrak'a gerekli şefkati göstermelidir. Bu yaşanan üzücü olaylar telafi edilmelidir. Yıllardır altyapıdaki gelişmeleri takip edip bu gençleri sahalarda görmek isteyen Bursaspor taraftarları inanıyoruz ki sevgisiyle Eren'e bu yaşananları unutturacaktır. Milli takımlarda Bursamız'ın adını başarıyla temsil eden genç kardeşimiz yeniden fiziksel ve zihinsel olarak hazır hale gelmelidir."

MUHAMMET DEMİR FACEBOOK'TAN VEDA ETTİ

Eren gibi kadro dışı kalan ve devre arası transfer döneminde Gaziantepspor'dan Ahmet Arı karşılığında takas edilen Bursaspor'un altyapısından yetişen genç yetenek Muhammet Demir de sosyal paylaşım sitesi facebook'tan Bursa'ya veda, yönetime ise sitem etti. Muhammet sayfasındaki yazısında, "Bursa camiasına çok sey borçluyum. Unutmasın o muhtesem taraftar, borcumu elbet bir gün ödeyeceğim. Ben anlamıyorum insanlar elindeki yeteneği neden kaybeder. Kaybetmemek için kılını kıpırdatmaz" ifadelerini kullandı.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler