ZONGULDAK HABERLERİ

Ereğli'de 700 kişi kitap okudu

DHA
29.03.2017 - 18:25Son Güncelleme :
DHA

Sinan KABATEPE/EREĞLİ (Zonguldak), (DHA)- ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde  Kütüphaneler Haftası kapsamında sahilde biraraya gelen yaklaşık 700 kişi kitap okudu.
Ereğli Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’nce, sahil bandında düzenlenen kitap okuma etkinliğine, çoğunluğu öğrenci 700 kişi katıldı. Kalabalık, kendilerine dağıtılan kitapları 30 dakika boyunca okudu. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları ve daire müdürleri de kitap okuyarak destekte bulundu. Çocuk kitapları yazarı Nurgül Ateş, etkinlik kapsamında sahil bandında okurları ile söyleşiler gerçekleştirdi, kitaplarını imzaladı.
Çocukların ilgisinden mutlu olduğunu belirten Ateş, "Kütüphane çok güzel bir etkinlik hazırlamış. Daha önceden kitapların öğrencilere ulaşmasını sağlamış. Çocuklar kitapları okumuşlar. Kitaplar üzerine merak ettiklerini soruyorlar. Çok hoş bir şey. Kendileri akıl yürütüyorlar" dedi.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Ereğli'de 700 kişi kitap okudu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 18 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ereğli'de 700 kişi kitap okudu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı