KONYA HABERLERİ

Ereğli’de Yeni Duraklar Hizmete Girdi

IHA
27.10.2015 - 15:33Son Güncelleme :

EREĞLİ İLÇE BELEDİYESİ YENİ GÜZERGAH NOKTALARINA YOLCULARIN OTOBÜS VE MİNİBÜS BEKLEMELERİ İÇİN YENİ DURAKLARI HİZMETE SOKTU.

IHA

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, yeni güzergah noktalarında yolcuların otobüs ve minibüs beklemeleri için yolcu bekleme duraklarını hizmete soktu.
Ereğli Belediyesi tarafından yapılan 7 adet yolcu bekleme durağı Bastırık, Melicek, Karaburun, Durlaz, KOSKİ Yanı ve hastane yoluna konuldu.
Belediye Başkanı Özkan Özgüven konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Yasasıyla genişleyen hizmet sahamızda vatandaşlarımıza en etkin şekilde hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz. Özellikle merkeze uzak yerleşim yerlerindeki vatandaşlarımızın ulaşım ile ilgili sıkıntılarını çözmek noktasında Minibüsçüler Kooperatifi ile yaptığımız görüşmelerin olumlu sonuçlanmasının akabinde bu yerlerde yolcu bekleme durakları koymaya başladık. Artık vatandaşlarımız sabit noktalarda modern yolcu bekleme duraklarında otobüs ve minibüs bekleyecekler. Hizmet kalitemizi kesintisi olarak sürdüreceğiz” dedi.
Başkan Özgüven, diğer yerleşim yerlerine de durakların en kısa zamanda monte edileceğini belirterek, Park ve Bahçeler Müdürlüğü vasıtasıyla da 32 adet bank dağıtımının yapılacağını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Ereğli’de Yeni Duraklar Hizmete Girdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ereğli’de Yeni Duraklar Hizmete Girdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı