KONYA HABERLERİ

Ereğli’de Köy Yolları Kilitli Taşla Kaplanıyor

IHA
26.10.2015 - 16:42Son Güncelleme :

EREĞLİ BELEDİYESİ, BÜYÜKŞEHİR YASASIYLA MAHALLE STATÜSÜNE GEÇEN KÖYLERDE KİLİTLİ PARKE TAŞ DÖŞEME ÇALIŞMASI YAPIYOR.

IHA

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, Büyükşehir Yasasıyla mahalle statüsüne geçen köylerde kilitli parke taş döşeme çalışması yapıyor.
Şehir merkezi yanında şehre uzak mahallelerde de hizmet atağını sürdüren Ereğli Belediyesi, kilitli parke taş yanında soğuk asfalt çalışmaları ile vatandaşların takdirini kazanıyor. Acıkuyu Mahallesinde devam eden çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “E-90 Karayolu üzerinde bulunan Acıkuyu Mahallemiz yapacağımız hizmetlerle ilçemizin aynası olacak” dedi.
Çalışmaların şehir merkezi ile sınırlı kalmadığını belirten Başkan Özgüven, “Ereğli’nin her köşesine ulaşacağız. Her vatandaşımıza dokunacağız. Hizmet için seçildik, en iyi hizmeti halkımızla buluşturacağız” diye konuştu.
Acıkuyu Mahallesi Muhtarı Kazım Öner, “Mahallemiz köy konumundan mahalle konumuna geçmesiyle çok güzel hizmetler almaya başladı. Mahallemizin yolları kilitli taşlarla döşeniyor. Yazın toz, kışın çamur olan yollarımız modern bir görüntüye kavuştu. Cenaze hizmet aracı tahsis edildi. Modern bir park mahallemize kazandırılıyor. Bu güzel hizmetlerin gelmesinde Başkanımız Özkan Özgüven’in büyük katkı ve destekleri var. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Ereğli’de Köy Yolları Kilitli Taşla Kaplanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ereğli’de Köy Yolları Kilitli Taşla Kaplanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı