KONYA HABERLERİ

Ereğli Belediyesinin Evde Bakım Hizmeti Sürüyor

IHA
28.10.2015 - 15:01Son Güncelleme :

EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN DE ZAMAN ZAMAN EVDE BAKIMA İHTİYAÇ DUYAN VATANDAŞLARI ZİYARET EDİYOR.

IHA

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi Evde Bakım Birimi, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.
Belediye Başkanı Özkan Özgüven’in direktifleriyle kurulan, yaşlı, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımına koşan Evde Bakım Birimi hizmet vermeyi sürdürüyor.
Yaşlı ve bakıma muhtaç olan insanların her zaman yanlarında oldukları vurgulayan Belediye Başkanı Özkan Özgüven, ihtiyaç sahiplerinin evlerinin periyodik olarak ziyaret edilerek, kişisel bakımdan, ev temizliğine; su, elektrik bakım onarımına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunduklarını söyledi.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla farklı çalışmalara imza attıklarının altını çizen Özgüven, Ereğli’de birçok ilklere imza attıklarını Evde Bakım’ın da bu ilklerden bir tanesi olduğunu belirterek, “Evde Bakım Birimimiz Ereğli genelinde tespit ettiği ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza her türlü desteği ve hizmeti vermeye devam ediyor. Zaman zaman da ben de birimizdeki ekiplerimizle vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, onların sorunlarını dinliyorum. Bizlere çok dua ediyorlar. Allah razı olsun onlardan, Allah başımızdan eksik etmesin. Onların bir hayır duaları bizim için en büyük payedir” dedi.
Özgüven, özellikle muhtarlara ve vatandaşlara seslenerek ihtiyaç sahibi olan kişilerin 710 07 07 Alo Belediye hattına bildirmelerini isteyerek, “Yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara sahip çıkmayan bir toplumun, geleceği aydınlık olamaz. Büyüklerimize sahip çıkalım” diye konuştu.
Evde bakım hizmeti alan vatandaşlar ise, Belediye Başkanı Özkan Özgüven nezdinde tüm çalışanlara teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Ereğli Belediyesinin Evde Bakım Hizmeti Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ereğli Belediyesinin Evde Bakım Hizmeti Sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı