İSTANBUL HABERLERİ

Erdoğan Teziç alkışlarla uğurlandı...

DHA
25.04.2017 - 14:29Son Güncelleme :
Erdoğan Teziç alkışlarla uğurlandı...
DHA

 

 

 Özgür ALTUNCU - Akın ÇELİKTAŞ /İSTANBUL, (DHA) PROF. Dr. Erdoğan Teziç için Ortaköy Mecidiye Camii'nde cenaze namazı kılındı. Teziç'in cenazesine Galatasaray Üniversitesi'ndeki törene de katılan Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu gibi isimlere ek olarak, TBMM Eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, MGK Eski Genel Sekreteri Tuncer Kılınç, Galatasaray Spor Kulübü Eski Başkanları Faruk Süren, Adnan Polat ile Başkent Üniversitesi Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal gibi isimler katıldı. 
Teziç ailesi camii avlusunda da taziyeleri kabul etti. Beşiktaş Belediyesi Zabıta ekipleri Türk Bayrağı'na sarılı tabutun başında nöbet tuttu. Cenaze namazının kılınmasının ardından helallik alındı. Cenaze yine zabıtaların omuzunda camiden çıkarılıp cenaze arabasına konuldu. Bu sırada camii avlusundan alkış sesleri yükseldi. Cenazeye katılanlar Prof. Teziç'in cenazesini alkışlarla uğurladı.

Prof. Dr. Erdoğan Teziç'in cenazesi Aşiyan Mezarlığı'nda toprağa verildi.

(FOTOĞRAF)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Erdoğan Teziç alkışlarla uğurlandı... hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 14 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erdoğan Teziç alkışlarla uğurlandı... haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı