« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdoğan: Şanslıydık

Beko Basketbol Ligi play-off final serisinin üçüncü maçında Efes Pilsen'i 72-70 yenerek durumu 2-1 yapan Fenerbahçe Ülker'de, antrenör Ertuğrul Erdoğan, şanslı olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Erdoğan, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker'in ligin en iyi kadrolarına sahip olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“İki takımın da birbirinden kaliteli oyuncuları, maçın sonucuna her an tesir edebilirler. Maçın başında taraftarın verdiği heyecanla fark yakaladık, ama ben bunun suni bir fark olduğunu biliyordum. Biz özellikle 3. periyotta, beklentilerimizin çok uzağında oynadık. Çok basit hatalar yaptık. O ana kadar çok fırsat vermediğimiz oyuncular rahat sonuca gitmeye başladı. Kazandığımız için mutluyum, ama Efes Pilsen de kazanabilirdi, burada gerçekçi olmak lazım.”

Efes Pilsen'in son hücumunda Mirsad'ın yaptığı bloğun, kazanmalarında önemli rol oynadığını vurgulayan Erdoğan, “Son topta Mirsad'ın önemli bloğu bize maçı getirdi. Bugün biz şanslıydık. Bu serideki 2-1'lik avantaj hiçbir şey ifade etmiyor. Bu küçük bir avantaj. Artık yarından itibaren bir sonraki maçı düşünüp, ona hazırlanacağız” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler