« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdoğan: Bu bir avantaj değil

Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisi ilk maçında Banvit'i 89-79 yenerek, seride 1-0 öne geçen Fenerbahçe Ülker'in antrenörü Ertuğrul Erdoğan, seride öne geçmelerinin büyük bir avantaj olmadığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Erdoğan, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, 4-5 haftadır maç içinde yaşadıkları iniş-çıkışlardan rahatsız olduğunu ifade ederek, “Bugün çok iyi başladığımız maçta durduk ve rakibe müthiş bir geri dönüş şansı verdik. Savunmada ciddi sorunlar yaşıyoruz” dedi.
Banvit'in iyi basketbol oynayan bir ekip olduğunu vurgulayan Erdoğan, “1-0 öne geçtik, ama bu büyük bir avantaj değil. Ümit ediyorum Çarşamba günü ikinci maçı da kazanıp, Bandırma'ya önemli bir avantajla gideriz. Maç maç düşünmek zorundayız. Oyuncularımı kutluyorum, iyi oynadılar. Ancak savunma ile ilgili çalışmamız gerekiyor” diye konuştu.

Sarı-lacivertli oyuncu Mrsiç ise maçta güçlerini gösteremediklerini belirterek, “İnişli çıkışlı bir grafik çiziyoruz. Umarım daha iyi bir çizgimiz olur. Kazandığımız için mutluyuz. Çarşamba günü umarım 2-0 öne geçeriz ve Bandırma'ya o skorla gideriz” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz