« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdoğan Arıca: Hakemler hakkında konuşmak puanları geri getirmez

Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, “Hakemler hakkında konuşmak kaçırdığımız puanları geri getirmez” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Arıca, geçen hafta oynanan Vestel Manisaspor maçında aldıkları 3-0'lık mağlubiyeti değerlendirdi.

Rakipleri karşısında iyi mücadele etmediklerini söyleyen Arıca, şartlar ne olursa olsun iyi mücadele etmeleri gerektiğini ifade ederek, “Son iki hafta içinde oynadığımız Fenerbahçe ve Vestel Manisaspor karşılaşmalarında iyi mücadele etmedik. Şartlar ne olursa olsun iyi oynamalıyız. Artık bunları konuşmanın faydası yok. İleriye bakmak zorundayız” dedi.

Maçın hakemi İsmet Arzuman ile ilgili bir soru üzerine ise hakemler hakkında hiçbir zaman yorum yapmadığını belirten Arıca, hakemlerin de hata yapabileceklerini ifade etti.

“Hakemler hakkında konuşmak kaçırdığımız puanları geri getirmez” diyen Arıca, “Çünkü pozisyonlar anlık gelişme gösterdiği için yanılabilirler” diye konuştu.

Ligde yaklaşık 10 takımın durumunun kritik olduğunu, bu nedenle de dengelerin her an değişebileceğini belirten Arıca, fikstür avantajını ancak iyi mücadele ederek kullanabileceklerini de hatırlattı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler