« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdenerin ikinci yarıdan memnun

Turkcell Süper Lig'de konuk ettiği Sivasspor'a 3-2 yenilen Ankaragücü'nde teknik sorumlu Nazmi Erdenerin, “İkinci yarıda ortaya koyduğumuz oyun Ankaragücü ruhu adına bize mutluluk verdi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ankaragücü Teknik Sorumlusu Nazmi Erdenerin maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, ilk yarıda bireysel hatalardan 2 tane gol yediklerini ve maça zor bir başlangıç yaptıklarını belirterek, “İkinci yarıda ortaya koyduğumuz oyun Ankaragücü ruhu adına bize mutluluk verdi. Ankaraspor birleşmesinden sonra Ankaragücü kimliğini oturtamadık. Futbolcularımız ikinci yarıda sergiledikleri oyunla bu ruhu yakalamaya başladıklarını gösterdi” diye konuştu.

İzleyenlere güzel bir maç seyrettirdiklerini ve yaptıkları bireysel hatalardan gol yediklerini ifade eden Erdenerin, “Her oyuncunun kendine yaptığı hatalardan gol yiyoruz. Geçen hafta Brabec, Fenerbahçe maçında yaşadı bu şansızlığı bu hafta da Baki” ifadesini kullandı.

Futbolculardan Adem Koçak da Sivasspor maçının hayati önem taşıyan bir karşılaşma olduğunu bildirerek, “Üzgünüz. Şanssız bir şekilde 2-0 geriye düştük. İkinci yarı kendimizi bulduk. Mağlubiyeti Baki'ye yüklememek gerekir.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler