MERSİN HABERLERİ

Erdemli’de hastalara özel yatak

DHA
28.04.2017 - 11:09Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in Erdemli İlçesi’nde belediye hayata geçirdiği Limon Çiceği projesi kapsamında yatağa bağımlı hastalara özel üretim hasta yatağı dağıttı.
Belediye olarak yaptıkları her türlü hizmette engelli ve yaşlı vatandaşları asla ihmal etmediklerini ve onlarını düşünerek uygulamalar yaptıklarını belirten Belediye Başkanı MHP’li Mükerrem Tollu, ekiplerin çok titiz bir çalışma yürüterek gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştıklarını söyledi. Maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara belediyece ihtiyaçları olan tekerlekli sandalye, akülü engelli aracı, hasta yatağı, market ihtiyacı ve benzeri yardımlarda bulunduklarını ifade eden Tollu, "Bölgede ilk defa belediyemizin hayata geçirdiği Limon Çiçeği projemizle Erdemli sınırları içerisinde yaşayan engelli, yaşlı, hasta, muhtaç, afetzede vatandaşlarımızın yardımına koşuyoruz. Onların her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Belediye ailesi olarak toplumun her kesiminin huzuru ve rahatı için büyük bir gayret sarf ediyoruz. Ekiplerimiz şimdi de tespit ettikleri yatağa bağımlı hastalara özel üretim hasta yatağı dağıtımı yapıyor. Evlerine kadar gelerek yatakları bizzat seriyorlar. Bu tür hizmetler bize çok büyük haz veriyor" dedi

ERDEMLİ(Mersin), (DHA)
MD(AŞ/EŞ)(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Erdemli’de hastalara özel yatak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erdemli’de hastalara özel yatak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı