MERSİN HABERLERİ

Erdemli’de Camilerde Çevre Düzenlemesi Yapılıyor

IHA
06.07.2015 - 12:51Son Güncelleme :

ERDEMLİ BELEDİYESİ TARAFINDAN CAMİLERDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR.

IHA

Erdemli Belediyesi, Avgadı yaylası Aydınlar Mahallesi’nde bulunan Fatih Camii’nin bahçe düzenlemesini yaparak parke ve bordür döşedi.
Şehir hudutları içerisinde bulunan tüm camilerin temizliğine devam eden Erdemli Belediyesi, aynı zamanda ihtiyacı olan camilerin bahçe düzenlemesi ve parke işlerini de yapıyor. Bu kapsamda çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü bildiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Cami temizliğini tüm camilere istisnasız uyguluyoruz. Bunun yanında ihtiyacını belediyemize bildiren camilere, bahçe düzenlemesi, parke işleri, oturma grubu, boya-badana, tuvalet ve abdesthane yapımı işlerinde de hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu hizmeti yaparken de sadece Allah’ın rızasını gözetiyoruz, başka hiçbir karşılık beklemiyoruz. Sadece camilere değil, Kuran kurslarına da aynı hassasiyetle yaklaşarak aynı hizmeti sunuyoruz” dedi.
Belediye olarak ayrım gözetmeksizin ilçede bulunan tüm camilere hizmet götürdüklerini söyleyen Tollu, “Varımızı yoğumuzu ortaya koyarak Erdemli için çalışmaya devam ediyoruz. Erdemli tarihinde camilere yönelik hizmetlerin bir envanteri çıkarılırsa, en çok çalışmanın bizim dönemimizde yapıldığı ortaya çıkacaktır" diye konuştu.
Her alanda ilçenin her tarafına hizmet götürdüklerinin altını çizen Tollu, Ramazan ayı dolayısıyla camilere biraz daha ağırlık verdiklerini, ancak diğer hizmetleri de büyük bir gayret ve azimle çalışarak sürdürdüklerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Erdemli’de Camilerde Çevre Düzenlemesi Yapılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erdemli’de Camilerde Çevre Düzenlemesi Yapılıyor haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:09
 • Guneş
  07:56
 • Öğle
  13:02
 • İkindi
  15:31
 • Akşam
  17:47
 • Yatsı
  19:22
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı