Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdemirspor'da G.Saray galibiyeti sevinci

Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Erdemirspor'da, antrenör Abdullah Paşaoğlu, ”Galatasaray karşısında ilk sete hızlı girdik, performansımızı artırarak da haklı bir galibiyet elde ettik” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Abdullah Paşaoğlu, geçen günlerde Top Teams Kupası için İtalya'ya gittiklerini ve burada alınan 3-1'lik yenilginin kendilerini üzdüğünü, hafta sonu Galatasaray ile yaptıkları karşılaşmayı kazanmalarının ise morallerini yükselttiğini söyledi.

Rakiplerinin, yabancı ve genç oyuncularıyla kendilerine karşı çok iyi oyun çıkarmasına karşın müsabakayı 3-2 kazanmayı başardıklarını anlatan Paşaoğlu, şöyle devam etti: “Aslında bu maç 3-1 bizim lehimize bitebilirdi, ancak ufak tefek hatalarımızdan dolayı karşılaşma 3-2 tamamlandı. Oynanan oyundan memnunum. Galatasaray galibiyeti, bundan sonraki karşılaşmalar için büyük moral oldu. Geçen sezon ligi lider bitirdik. Bu yıl da aynı başarıyı göstermek, güzel şeyler yapmak istiyoruz. Bunu başarmak için de her türlü sıkıntıyı aşmak zorundayız.”

Paşaoğlu, geçen hafta İtalya'da oynadıkları Top Teams Kupası ikinci maçında 2 gün sonra sahalarında Tattransgaz Kazan takımıyla karşılaşacaklarını hatırlatarak, bu maçın hazırlıklarını günde çift antrenman yaparak sürdürdüklerini ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler