« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdemirspor Beko Basketbol Ligi'nden çekiliyor

Erdemirspor Kulübü’nün olağan genel kurulunda 5 kişilik yeni yönetim seçilirken sadece amatör spor faaliyetlerinin destekleneceği yönündeki görüş benimsendi, basketbol takımının ligden çekileceği açıklandı.

İlhan ÇETİN - Zonguldak DHA
SON GÜNCELLEME
Genel kurul, Büyük Anadolu Oteli’nde gerçekleştirildi, verilen önerge ile 9 kişilik yönetim kurulu üye sayısı 5’e indirildi. Ardından, tek liste ile girilen seçimde yeni yönetim seçildi. 5 kişilik yönetim kurulunda Erdemir İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Kaan Böke, İnsan Kaynakları Müdürü Sedat Alkan, Yatırım Sözleşme Kontrol ve Koordinasyon Müdürü Serhan Özdoğan, İç Alımlar Müdürlüğü Şefi Burçin Yürüten ile Maliyet Muhasebe Müdürlüğü Şefi Tunç Kaynak yer aldı.

Genel kurulda, Erdemir yönetiminin 2013-2014 sezonundan itibaren profesyonel spor faaliyetleri yerine, sadece amatör spor faaliyetlerini destekleyeceği yönündeki kararı benimsendi. Bu karar doğrultusunda Beko Basketbol Ligi’nde mücadele eden basketbol takımının ligden çekileceği belirtildi. Yönetim kurulunun, görev dağılımını yaptıktan sonra bu kararı alacağı bildirildi. Erdemir yönetiminin kulübün adının değiştirilmesi talebinin de yine yeni yönetim tarafından değerlendirilip karara bağlanacağı kaydedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler