Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdemir'de genel kurul ertelendi

Beko Basketbol Ligi'nde takımı bulunan Erdemirspor Kulübünün olağan genel kurulu, katılımın olmaması nedeniyle ertelendi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları yönetiminin bir süre önce profesyonel spor faaliyetlerinden maddi desteği çekmesinin ardından spor tesisleri ve konutlarını tahliye etmesini istediği Erdemirspor Kulübü'nün, bir otelde düzenlenmesi planlanan olağan genel kurul toplantısına katılan olmadı. Erdemirspor Kulübü İkinci Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, yaptığı açıklamada, 12 Haziran Çarşamba günü büyük bir katılımla genel kurulu gerçekleştireceklerini söyledi.

Genel kurulda kulüple ilgili önemli kararların alınacağını ifade eden Odabaş, şunları kaydetti: "Tüm üyelerimiz, sporcularımız ve spora ilgi duyan herkesi genel kurulumuza bekliyoruz. Kulübümüzün kapatılmaması için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz. Bizim için son derece önemli bir genel kurul olacak. Kulübümüze gelen yazılar ve kulübün getirilmek istenen durumu ortada. Kulübün kapanmamasını istiyoruz, mücadelemiz bu doğrultuda sürecektir."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler