« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Erdemir maçları her zaman zordur"

Beko Basketbol Ligi'nde, yarın Erdemir ile karşılaşacak Pınar Karşıyaka'nın basketbol şube sorumlusu Nazım Torbaoğlu, Erdemir ile oynadıkları her maçın zor geçtiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Torbaoğlu, Erdemir'in ligin son sırasında gözükmesine rağmen kendilerini zor bir müsabakanın beklediğini söyledi.

Ancak karşılaşmayı galip tamamlayacaklarına inandığını ifade eden Torbaoğlu, “Bu sezona kadar Erdemir maçları her zaman zor geçmiştir, ancak yarınki müsabakayı mutlaka kazanmamız gerekiyor” dedi.

En son İzmir'de oynadıkları Olin Edirne maçında taraftarın maça yeterli ilgi göstermediğini ifade eden Torbaoğlu, “Bizi o maçta hayal kırıklığına uğratan taraftarlarımız yarın bunu telafi edeceklerdir” diye konuştu.

Şu ana kadar Beko Basketbol Ligi'nde 8 kez karşılaşan iki ekipten Pınar Karşıyaka'nın 5, Erdemir'in ise 3 galibiyeti bulunuyor.

Yarın saat 18.00'de Karşıyaka Spor Salonu'nda oynanacak Pınar Karşıyaka-Erdemir maçının biletleri 10 liradan satılacak.

Yeni transfer Emre Bayav'ın da mücadele edeceği Pınar Karşıyaka'da sakatlığı devam eden Furkan Aldemir ise yarın forma giyemeyecek.

FURKAN ALDEMİR'İN SAKATLIĞI

Öte yandan, 19 Aralık'ta oynanan Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Ülker maçında sakatlanan Furkan Aldemir, yeni yayına giren internet sitesinde sakatlığı hakkında son durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Ayak bileğiyle ilgili olarak iyileşme sürecinin başladığını belirten Furkan Aldemir, açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Ayağımdaki atel çıkartılıp yerine özel bir bileklik takıldı. Bilekliğin bugün yerle teması sağlanacak. Üzerine yüklenmeden hafif bir şekilde bileğimin üstüne basabileceğim. Pazartesi günü bir MR'a daha gireceğim. O MR'da yırtığın iyileşme durumuna ve kemikte ödem olup olmadığına bakılacak. Bileğimdeki şişliğin büyük çoğunluğu indi. Beni rahatsız eden bir ağrım yok. Üzerine basmaya başlayınca iyileşme sürecimin hızlanacağı ve ödemin dağılacağı söylendi.”

Bu arada, Pınar Karşıyaka'nın hafta içinde sözleşmesini uzattığı ve geçen hafta Beko Basketbol Ligi'nde 500. sayısına ulaşan Birkan Batuk, sosyal paylaşım ağı twitter'da düzenleyeceği yarışmayla bir kişiye bütün oyunculara imzalattıracağı takım forması hediye edecek.

Genç oyuncu twitter hesabından soracağı soruya ilk cevabı veren kişiye imzalı formayı verecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler