« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erdemir maçını kazanmalıyız

Beko Basketbol Ligi takımlarından Türk Telekom'un antrenörü Murat Özyer, Erdemir ile oynayacakları maçın lig sıralaması açısından büyük önem taşıdığını kaydetti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özyer yaptığı yazılı açıklamada, mücadeleyi seven ve iyi karakterli oyunculardan kurulu bir ekip olduklarını belirterek, “Bu niteliklerimizi sahaya yansıtıp, istediğimiz galibiyeti alacağımıza inanıyorum. Avrupa Kupası'nda Bizkaia Bilbao Basket takımıyla deplasmanda oynayacağımız karşılaşma için morale ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Erdemir ile zorlu bir mücadeleye çıkacaklarını belirten Murat Özyer, şunları kaydetti: “Sakatlarımızın düzelmesiyle her geçen gün daha da iyi basketbol oynuyoruz. Sporcularıma güveniyorum. Her maç daha da artan taraftar desteğimizle, gerek Avrupa arenasında, gerekse Beko Basketbol Ligi'nde hedeflerimizden uzaklaşmadan yolumuza devam edeceğiz.”

Atatürk Spor Salonu'nda 12 Aralık Cumartesi günü saat 16.00'da oynanacak Türk Telekom-Erdemir maçına, engelli sporseverlerin bedava gireceği, öğrenci ve bayanlara ise bilet fiyatlarında yüzde elli indirim uygulanacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler