KAYSERİ HABERLERİ

Erciyes Teknopark, yeşilleniyor

DHA
30.03.2016 - 10:10Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - ERCİYES Teknopark’ta fidan dikme şenliği düzenlendi. Erciyes Teknopark Yönetimi’nin organizasyonuyla düzenlenen şenliğe, Erciyes Terknopark’ta faaliyet gösteren firmaların temsilcileri de katıldı.

Erciyes Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Abdulhakim Coşkun, ''Erciyes Teknopark olarak verdiğimiz hizmetlerdeki başarımız kadar mimari özelliklerimizle de örnek alınan teknoparklar arasında olabilmeyi hedefliyoruz. Erciyes Teknopark Tekno 5 binamızın açılışından sonra çevre düzenlememizi tamamlamak ve diğer kurumlara örnek olabilmek adına düzenlediğimiz fidan dikme şenliğinde 350 fidanı toprakla buluşturduk. Bu etkinlikte Erciyes Teknopark’ta faaliyet gösteren firmalar da aynı duyarlılığı gösterip bizi yalnız bırakmadılar. Hedefimiz, bu fidan dikme şenliğini geleneksel hale getirerek 250 bin metrekarelik alanımızı yıldan yıla ağaçlandırmak'' dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Erciyes Teknopark, yeşilleniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erciyes Teknopark, yeşilleniyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı