VAN HABERLERİ

Erciş Belediyesi’nde İki Yeni Müdürlük Kuruldu

IHA
03.09.2015 - 16:18Son Güncelleme :
IHA

Van’ın Erciş Belediyesi bünyesinde hizmet vermek üzere iki yeni müdürlük daha kuruldu.
Daha önce Kadın Politikalar Müdürlüğü’nü kuran Erciş Belediyesi, aldığı kararla iki yeni müdürlük daha kurdu. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Yapı Kontrol Müdürlüğü’nün kurulmasıyla belediye bünyesinde 17 olan müdürlük sayısı 19’a çıktı. Atamaları yapılan birim müdür ve personeli ise görevlerine başladı.
Daha önce kurulan ancak işlev durumda olmayan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nü aktifleştirerek personel atamasını yapan Erciş Belediyesi, söz konusu müdürlük üzerinden belediye bünyesinde hizmet veren işçi ve kadrolu çalışanlarının özlük hakları, maaş, izin, terfi ve intibak ilerlemesi, personel giriş işlemleri gibi ihtiyaçlara cevap bulacak. Kurulan müdürlüğün başına ise Emrullah Çiftci getirildi.
Kurulan bir diğer müdürlük olan Yapı Kontrol Müdürlüğü ise, belediyenin sorumlu olduğu kaçak yapıların denetimi, ruhsat işlemleri, asansör bakım denetimi gibi hizmetleri yürütecek. İki zabıta ve üç teknik personelin görevlendirildiği müdürlüğe Cüneyt Armut müdür olarak atandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Erciş Belediyesi’nde İki Yeni Müdürlük Kuruldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 16 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erciş Belediyesi’nde İki Yeni Müdürlük Kuruldu haberi güncellenecektir.

  VAN NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:39
  • Guneş
   06:16
  • Öğle
   12:02
  • İkindi
   15:03
  • Akşam
   17:26
  • Yatsı
   18:52
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı