« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ercan umut dağıttı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ligin ikinci yarısı için iddialı konuşan Samsunspor Kaptanı, ‘‘İlk yarıda yarattığımız hayal kırıklığını telafi edeceğiz, hedefimiz UEFA Kupası’’ dedi.

Sağlığına kavuştu

İlk yarıda bir çok maça sakat çıkan ve devre arası menisküs ameliyatı geçirerek sağlığına kavuşan Samsunspor'un emektar kaptanı Ercan, ikinci yarı için umut saçtı. Teknik Direktör Metin Türel'in riske etmek istemediği için son oynanan Kocaelispor maçı kadrosuna almadığı Ercan taraftarların yüreğine su serpti.

Taraftara mesaj

‘‘İlk yarıda yaşattığımız hayal kırıklığını bu devrede ortaya koyacağımız futbol ve alacağımız skorlar ile telafi edeceğiz. Taraftarlarımızın bundan şüphe duymasınlar’’ diyen Ercan, artık tek hedeflerinin UEFA Kupası'na katılmak olduğunu söyledi.

Türel'e övgü

Genç ve yıldız futbolculardan kurulu bir ekip olduklarını hatırlatan emektar kaptan, Metin Türel'e de övgüler yağdırarak ‘‘Yılların tecrübesi sayın Türel bizim için çok büyük şans. İlk yarıda alınan kötü sonuçların izlerini silerek genç arkadaşlarımın yeniden forma girmelerindeki rolü çok büyük‘‘ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler