« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Erbil'e nispet

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mehmet Ali Erbil'den sürpriz bir şekilde ayrılan manken Sibel Ceylan, kendisini eğlenceye vurdu. Hemen her gece değişik mekanlarda gezen Sibel Ceylan, geçtiğimiz akşam da Dedikodulu Meyhane'de Hasan Erdem isimli bir işadamıyla pek sıkı fıkıydı. Sibel Ceylan, Mehmet Ali Erbil'den çapkınlıkları yüzünden ayrıldığını da söylemeden geçemiyor.

Yeni aşk

Yılmaz Erdoğan ile Elif Dağdeviren beraberliği, ünlü sanatçının askere gitmesiyle birlikte sallantılı bir döneme girmiş, sonunda da beklenen ayrılık gelmişti. Elif Dağdeviren, şimdilerde ise yeni sevgilisi Emre Ergani'yle İstanbul gecelerinin tadını çıkarıyor.

Sıra Hakan'da

Selçuk Ural'ın, eski gelini Sibel Can'a olan öfkesi dinmek bilmiyor. Baba Ural, geçtiğimiz gün yine esti: ‘‘Sibel, Karagümrük'ten çıktı, parayı buldu. Ama şöhreti hazmedemedi, doymadı... Tüm uyarılarıma kulak tıkadı ve sonunu kendi hazırladı. Şimdi sıra Hakan'da. Sibel yüzünden geri planda kalan, iş tekliflerini geri çeviren oğlumun yıldızı bu yıl çok parlayacak...’’

Aşkları bitmedi

Levent İnanır ile Neslihan Acar'ın evliliği çoktan bitti, ama aşkları bitmedi. Sürekli birlikte olan eski eşler, geçtiğimiz akşam da Arena'da eğleniyordu.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler