MANİSA HABERLERİ

Erbil’den Başkan Çerçi’ye Ziyaret

IHA
24.07.2015 - 14:17Son Güncelleme : 24.07.2015 - 14:18

MANİSA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ADNAN ERBİL (SOLDAN 3.) YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇERÇİ'Yİ (SAĞDAN 2.) ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE MTSO YÖNETİM KURULU ÜYESİ MEHMET YILMAZ (SAĞDAN 1.) YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI RAMİS ŞİYAK (SOLDAN 1.) VE MAYEB A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSMAİL KADIOĞLU (SOLDAN 2.) DA KATILDI.

IHA

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Geleceğe yönelik büyük hedefleri olduğunu vurgulayan Başkan Çerçi, “Yunusemre Belediyesi olarak Manisa’nın gelişen değişen yüzünü temsil ediyoruz.” dedi.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Özsümer ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Ramis Şiyak ve MAYEB A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kadıoğlu da hazır bulundu.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanılan “Manisa’da Yatırım Rehberi” kitabını takdim etmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre ilçesinin Manisa’nın gelişen yüzü olduğunu belirterek, “Manisa Ticaret ve Sanayi Odası katkılarıyla hazırlanılan Manisa’da Yatırım Rehberi kitabını bakacağız inceleyeceğiz. Biz Yunusemre Belediyesi olarak Manisa’nın gelişen değişen yüzünü temsil ediyoruz. Manisa’nın genişlemesi bizim Yunusemre sınırları içerisindedir. Yunusemre Belediyesi olarak Yunusemre Kaymakamlığımız, ilgili diğer müdürlükler, Ticaret ve Sanayi Odası ve diğer organize sanayi bölgesi ile daha sıkı daha yoğun ilişkiler geliştirmemiz gerekiyor. Geleceğe yönelik büyük hedeflerimiz var. Manisa’ya daha çok yatırımcının gelmesi ve daha büyük yatırım alanlarının oluşturulması imar edilmesi için bize ve diğer kamu kurumlarına düşen görevler var. Biz bu şehrin geleceğini planlamak ile yükümlüyüz. Gelecek hedeflerimiz içerisinde bunlar var. Şehrin üretimi yatırımı her ne kadar bizim görevimiz olmasa da biz bunu görev sayıyoruz. Çünkü biz bu bölgede halkın temsilcisiyiz. Böyle bir eser için başkan Adnan Erbil’e ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak Manisa’da Yatırım Rehberi kitabını bastırdıklarını vurgulayarak, “Bu vesile ile Yunusemre Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdik. Biz Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak Manisa’da Yatırım Rehberi kitabını bastırdık. Tabi burada başta belirli kurumlarımızdan destek alarak akademisyenler ile beraber Manisa’daki eğitim, kültür, sanayi, ticaret, ulaşım ve coğrafi konumu dahil yapılabilecek yatırımları ve bütün ilçelerimiz dahil bu yatırımlarda KOSGEB ve Zafer Kalkınma Ajansının desteğinin olduğu bu kitabı Manisa’daki yöneticilerimize kendimiz takdim etmek istedik.” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil ve yönetim kurulu üyeleri Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye Manisa’da Yatırım Kitabını hediye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Erbil’den Başkan Çerçi’ye Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 14 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erbil’den Başkan Çerçi’ye Ziyaret haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:14
  • Guneş
   06:51
  • Öğle
   13:13
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:15
  • Yatsı
   20:40
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı