TOKAT HABERLERİ

Erbaa'da öğrencilerden oyuncak toplama kampanyası

DHA
28.03.2016 - 15:56Son Güncelleme :
DHA

TOKAT,(DHA)-TOKAT'ın Erbaa ilçesinde Gaziosmanpaşa Ortaokulu öğrencilerinin, 'Çocuklar Gülsün' isimli oyuncak toplama kampanyasına Erbaa Belediyesi Çocuk Meclisi de destek verdi.

Gaziosmanpaşa Ortaokulu öğrencileri tarafından oyuncakların ihtiyacı olan çocuklara ulaştırılması için oyuncak toplama kampanyası başlatıldı. Öğrencilerin sorumluluk ve yardımlaşma duygusunu geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen 'Çocuklar Gülsün' projesine Erbaa Belediyesi Çocuk Meclisi destek verdi. Erbaa Belediyesi tarafından temin edilen oyuncakları Çocuk Meclisi Başkanı Recep Sami Yeşersin, proje danışmanı Özden Balcı ve Gaziosmanpaşa Ortaokulu Müdürü Mustafa Akdemir'e teslim etti. Çocuklar Gülsün projesi kapsamında oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edileceğini ifade eden Meclis Başkanı Recep Sami Yeşersin, "Gaziosmanpaşa Ortaokulu'nda okuyan öğrenciler çok güzel bir proje gerçekleştirdi. Biz de Çocuk Meclisi olarak katkı sağlamak istedik. Erbaa Belediyemizin katkısıyla temin edilen oyuncakları teslim ettik. Proje kapsamında oyuncaklar ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edilecek" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Erbaa'da öğrencilerden oyuncak toplama kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 15 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erbaa'da öğrencilerden oyuncak toplama kampanyası haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı