TOKAT HABERLERİ

Erbaa'da meydan yenileme çalışmaları sürüyor

DHA
26.04.2017 - 16:05Son Güncelleme :
DHA

TOKAT, (DHA) -TOKAT’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesinin Cumhuriyet Meydanında başlattığı yenileme çalışması devam ediyor.
Erbaa Belediyesinin şehir merkezinde başlattığı altyapı, çarşı sağlıklaştırma ve meydan yenileme çalışmalarında 16 gün geride kaldı. Çalışmalar kapsamında ilk olarak Erek Caddesi, Dr. Ziya Durmuş Caddesi, Hükümet Caddesi ve Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesinde altyapı çalışmaları büyük oranda tamamlandı. İstiklal Caddesi ve Vali Şerif Yılmaz Caddesinde çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı öğrenildi.
Altyapı çalışmalarının hızla tamamlandığını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, ''Şu anda içme suyu altyapısı için çalışmalar devam ediyor. O çalışmalar tamamlanır tamamlanmaz Vali Şerif Yılmaz Caddesi ve İstiklal Caddesinde altyapı çalışmalarına başlayıp kısa sürede bitireceğiz. Altyapının tamamlandığı caddelerimizde diğer taraftan üstyapı çalışmalarımız da başlamış durumda. Şu anda zemin düzenlemesi yapılıyor. Aynı anda meydanda da çalışmalar başlamış durumda. Dr. Ziya Durmuş Caddemizde çalışmalar tamamlanıncaya kadar yaya ulaşımını sağlamak için geçici kaldırımlar yapıyoruz. Kısa sürede çalışmaları tamamlayarak modern bir kent görünümüne kavuşturmayı hedefliyoruz'' dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Erbaa'da meydan yenileme çalışmaları sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 16 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erbaa'da meydan yenileme çalışmaları sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı