TOKAT HABERLERİ

Erbaa’da Çamlık Koru Parkı’na ilk kazma vuruldu

DHA
31.03.2017 - 12:35Son Güncelleme :
DHA

TOKAT, (DHA)-TOKAT’ın Erbaa ilçesinde 2 Ocak’ta ihalesi yapılan Çamlık Koru Park için ilk kazma vuruldu.

Erbaa Belediyesinin Çamlık Mesire Alanında uygulayacağı Çamlık Koru Park projesinin inşa çalışmaları başladı. İçeriğinde bir hizmet binası, restoran, kafe ve gezi alanları bulunacak projenin 2017 yıl sonunda tamamlanması bekleniyor.

Çamlık Mesire Alanının, Çamlık Koru Park projesi ile yeniden Erbaa’ya kazandırılacağını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım “Bölge de bir ilki gerçekleştirip Çamlık Koru Park projesini düzenlediğimiz mimari proje yarışması ile seçmiştik. İhalesini tamamladık ve bugünden itibaren inşa çalışmaları başladı. Şuanda hafriyat alınıyor. Kısa süre içinde temeli atılıp hızla inşayı tamamlayacağız. 2017 yıl sonuna kadar bitirme hedefimiz var. İnşallah kısa sürede çalışmaları tamamlayıp Çamlık Koru Park’ı Erbaa’ya kazandıracağız. Erbaa’mıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.FOTOGRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Erbaa’da Çamlık Koru Parkı’na ilk kazma vuruldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 12 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erbaa’da Çamlık Koru Parkı’na ilk kazma vuruldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı