OSMANİYE HABERLERİ

Erasmus öğrencileri deneyimlerini paylaştı

DHA
27.03.2017 - 15:57Son Güncelleme :
DHA

 

 

OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesi Dış İlişkiler Kurum Koordinatörlüğü'nün 2016 - 2017 Eğitim Öğretim döneminde Erasmus ile yurt dışına giden ve yurt dışından gelen öğrenciler deneyimlerini paylaştı.
Rektörlük Büyük Salonda yapılan Erasmus Tanıtımı ve Deneyim Paylaşımı Toplantısı'nda OKÜ Erasmus Kurum Koordinatörü, Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Okt. Dr. Serpil Uçar ve Çukurova Üniversitesi Erasmus Kurum Koordinatörü Okt. Semra Sadık Krupka, öğrencileri Erasmus süreci hakkında bilgilendirdi.
Konuşmaların ardından geçen dönemde Erasmus Programı çerçevesinde OKÜ'de okuyan ve yurt dışında öğrenim gören ve Çukurova Üniversitesi Erasmus Programı çerçevesinde Türkiye'de eğitim almaya gelen yabancı öğrenciler, deneyimlerini buradaki üniversitelilerle paylaştı. Toplantısı sonrasında Çukurova Üniversitesi Erasmus Programı ile Osmaniye'ye gelen öğrenciler ile deneyimlerini paylaşan öğrenciler OKÜ Lezzet Vadisi'nde öğle yemeğinde bir araya geldi. Daha sonra ise öğrencilere sosyal program çerçevesinde Kastabala Antik Kenti ile Karatepe Kilim Kooperatif gezisi düzenlendi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Erasmus öğrencileri deneyimlerini paylaştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Erasmus öğrencileri deneyimlerini paylaştı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı