Enter'den KOBİ'lere özel destek paketi

Hürriyet Haber
28.10.2003 - 17:13 | Son Güncelleme:

Enter, KOBİ'lerin PC ve monitör bakımı ihtiyacına yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanyada tek şart, bakım desteği verilecek cihazın dünyaca tanınan bir marka olması.

Garantisi bitmiş ya da garantili PC'lere 1 yıl boyunca sınırsız hizmet verilmesini öngören kampanyada Compaq, HP, IBM ve Dell gibi markaların tamamına periyodik bakım ve donanım ile yazılım desteği verilecek. Hafta içi 09.00-18.00 arasında, tüm masaüstü donanımları ile bu donanımlar üzerinde çalışan işletim sistemi ve diğer ofis uygulamalarına tam destek verecek Enter ekibi, ayrıca 3 ayda bir bakım ve temizlik hizmetleri, envanter sayımı ve virüs temizleme gibi hizmetleri de ücretsiz sunacak.

İstanbul şehir merkezine 40 kilometre uzaktaki her noktaya 2 saatte yerinde destek verebilen Enter ekibi, mesai saatleri dışında acil durumlarda da erişilebilir olacak. Enter'in KOBİ'lere yönelik bakım ve destek kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için, 0212 270 90 66 (dahili: 175 ya da 132) no'lu telefona ya da prohizmet@enter.com.tr adresine başvurulabiliyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı